ADVERTIVA CZŁONKIEM COMMUNITY

Advertiva członkiem Community International – najsilniejszej europejskiej sieci kreatywnych agencji komunikacji marketingowej i reklamowej.
 

Biuro

 
Nowe, niezależne stowarzyszenie agencji reklamowych rozpocznie swoją działalność z dniem 1 stycznia 2020 roku. Dwie dotychczasowe organizacje: CommWorld do którego należymy i Dialogue International połączyły swoje siły w listopadzie 2019. Wyjątkowość grupy stanowi fakt, że członkowie to agencje reklamowe, oferujące skoordynowane działania na rzecz klientów na wszystkich rynkach europejskich, zarządzane bezpośrednio przez swoich właścicieli.

Commworld i Dialogue International do tej pory działały równolegle od 30 lat. Dzięki temu połączeniu wszystkie agencje – w tym Advertiva – będą mogły korzystać z rozbudowanych umiejętności i doświadczenia, szczególnie na rynkach, na których do tej pory nie działały.

Community International posiada dedykowaną spółkę w Brukseli, która ma na celu wykorzystanie siły swoich członków w przetargach Unii Europejskiej dotyczących komunikacji marketingowe. Advertiva również stanie się udziałowcem EEIG.

powrót do strony głównej