Program lojalnościowy EKIPA FIBARO

Agencja Advertiva uruchomiła program lojalnościowy EKIPA FIBARO. Akcja skierowana jest do instalatorów systemu inteligentnego domu, którzy przeszli szkolenie i posiadają certyfikat instalatora.

W ramach programu instalatorzy za zakupy urządzeń smart home marki FIBARO otrzymują premię pieniężną. Premia przelewana jest na przedpłaconą kartę bankową lub zakupową Orlen. Dogodną dla siebie formę wypłaty środków wybiera instalator przy rejestracji pierwszej faktury.

W EKIPIE FIBARO liczą się zakupy zrealizowane u dystrybutorów biorących udział programie jak i bezpośrednio w FIBARO. Rejestracja faktur obywa się po rejestracji w programie na stronie internetowej www.ekipafibaro.pl. W tym samym miejscu jest dostępna lista współpracujących w programie dystrybutorów.

FIBARO z powodzeniem koncentruje się na rozwoju profesjonalnej sieci certyfikowanych instalatorów. Długotrwałe relacje, lojalność w biznesie i budowa grupy skutecznych i zaangażowanych Partnerów wspierających rozwój marki to priorytet, który przyświeca FIBARO od 10 lat.

Agencja Advertiva odpowiedzialna jest za kompleksowe przygotowanie, wdrożenie i obsługę programu.

fibaro main

powrót do strony głównej