W GRUPIE RAŹNIEJ

Zgodnie z ideą marketingu zintegrowanego zajmujemy się wieloma formami promocji. Specjalizujemy się w złożonych przedsięwzięciach marketingowych, takich jak kampanie ATL i BTL, programy lojalnościowe, budowanie strategii marek, wsparcia sprzedaży. Wierzymy w kreatywność popartą wiedzą i kompetencjami.

 

Zobacz naszą stronę: www.advertiva.pl

_____________________________________________________________________________________

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasze usługi  świadczymy kompleksowo zaczynając od stworzenia koncepcji działań promocyjnych i strategii często popartej badaniami, poprzez mediaplan, prace projektowe, produkcje, wdrożenia, na działaniach poprodukcyjnych kończąc.

 

ZESPÓŁ

Dysponujemy dużym zespołem specjalistów wykonujących swoją pracę z pasją i osobistym zaangażowaniem. Daje nam to możliwość podejmowania się realizacji ambitnych i złożonych projektów.

 

DOŚWIADCZENIE

Mieliśmy sposobność pracować dla wielu znanych marek w kampaniach na rozległą skalę. Realizacja dużych przedsięwzięć promocyjnych dla zróżnicowanych branż pozwoliła nam zdobyć często unikalne kompetencje.

 

KREATYWNOŚĆ I KNOW – HOW

Uważamy kreatywność za ważne źródło powodzenia w marketingu. Dbamy aby nasza kreacja była poparta wiedzą, od lat współpracujemy z kadrą naukową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Razem z Katedrą Strategii Marketingowych tej uczelni współorganizujemy cykliczne konferencje „B2B Forum”.

 

WYSOKIE POZYCJE W RANKINGACH

Świadczą o nas wysokie miejsca w rankingach. Dla przykładu Advertiva zajęła pierwsze miejsce w klienckim rankingu agencji niesieciowych magazynu Home & Market. Jesteśmy regularnie wysoko ocenianiu w dorocznym, branżowym raporcie prowadzonym przez SMG/KRC dla Media Marketing Polska.

 

powrót do strony głównej